Seasonic захранване PSU ATX3.1 1600W Titanium PCIe Gen 5.1 - PRIME TX-1600 - SSR-1600TR2-ATX3.1
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Seasonic
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: SSR-1600TR2-ATX3.1
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1600 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS TITANIUMCybenetics TitaniumCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 2PCI-Express 6+2 pin x 6SATA x 16Molex x 3SATA 3.3 V x 24+4 Pin ATX/EPS x 320+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 210 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ДРУГИ: Built on top of all the great features of PRIME PX platform with added ATX 3.1 and PCIe 5.1Native 12V-2x6 connectors and Digital Fan Control105°C-rated Japanese electrolytic capacitorsReduced noise without increase in temperatureExtended fan life due to the reduced number of fan rotationsOptimized heat dissipation at all timesUnsurpassed silent performance in Fanless Mode
ГАРАНЦИЯ: 144 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711173878018
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Seasonic
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
ЕФЕКТИВНОСТ: 92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 144 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711173878018
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 3
КОНЕКТОРИMolex x 3
КОНЕКТОРИSATA 3.3 V x 2
КОНЕКТОРИSATA x 16
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 6
КОНЕКТОРИPCI-E 5.1 x 2
ОХЛАЖДАНЕ135 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
ДРУГИReduced noise without increase in temperature
ДРУГИExtended fan life due to the reduced number of fan rotations
ДРУГИUnsurpassed silent performance in Fanless Mode
ДРУГИ105°C-rated Japanese electrolytic capacitors
ДРУГИBuilt on top of all the great features of PRIME PX platform with added ATX 3.1 and PCIe 5.1
ДРУГИNative 12V-2x6 connectors and Digital Fan Control
ДРУГИOptimized heat dissipation at all times
ЕФЕКТИВНОСТ92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОКДа
СертификатиCE
Сертификати80PLUS TITANIUM
СертификатиCybenetics Titanium
Тегло5.89кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)1600
МодулностНапълно модулно
PCIe захранващи конектори1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов
Размер на вентилатора135
SATA конектори (count)12
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
Zero RPM режимДа
Дължина (mm)210
ЦвятЧерен
Тегло5.89кг
Seasonic PRIME TX-1600 1600W Titanium ATX 3.1 напълно модулно захранване
Изживейте безкомпромисна мощност и ефективност със Seasonic PRIME TX-1600 – 1600W захранване със сертификат 80 PLUS Titanium, създадено за най-взискателните системи. С вграден PCIe Gen 5.1 конектор 12VHPWR, това напълно модулно захранване доставя стабилно и чисто напрежение към съвременните GPU и CPU. 135 мм вентилатор с хибридно управление осигурява безшумна работа дори при високи натоварвания.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност1600W
МодулностНапълно модулно
Размер на вентилатора135 мм
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
SATA конектори12
Zero RPM режимДа
Дължина210 мм